Diskrétní prodej nemovitostí je především v Praze dle mého názoru jakýmsi fenoménem dnešní doby. Diskrétnost v pravém slovasmyslu se při prodeji nemovitostí bohužel nedá chápat jako cosi, o čem by se mělo dozvědět co nejméně lidí. Hlavním smyslem by zde přitom měla být spíše cílenost diskrétní nabídky, aby se konkrétní nemovitost, která svojí povahou nebo třeba díky jejímu vlastníkovi nebo taky cenou, dostala co nejpřímější cestou rovnou ke konkrétnímu zájemci.

Především v Praze je situace na realitním trhu obecně dost chaotická a neřízená. Realitám a zprostředkováním jejich prodeje či pronájmu se především v Praze "věnuje" strašná spousta lidí. Tito "zprostředkovatelé" jsou mnohdy bez absolutní znalosti informací o daných nemovitostech, jejich reálných cenách, jednotlivých lokalitách, segmentů realitního trhu, problematiky realit obecně a mnoha dalších zákonitostí, bez kterých se nelze při prodeji jakékoliv nemovitosti obejít. Natož pak při diskrétním prodeji nemovitosti, kdy je zde více než u kterýchkoliv jiných nemovitostí potřeba dokonale znát minimálně vše již zmiňované, aby se daná nemovitost v prvé řadě adekvátně nacenila a odprezentovala. Dle mého názoru je tento způsob prodeje v dnešní době příliš přeceňovaný, přičemž je to paradoxně především vinou samotných majitelů těchto nemovitostí. Ti na jednu stranu chtějí svoji nemovitost prodat za co nejvyšší cenu, ale na druhou stranu dělají vše pro to, aby tomu tak nebylo. Dá se to za určitých okolností pochopit, vzhledem k charakteru a povaze jednotlivých nemovitostí. Jedná se například o činžovní a bytové domy různých velikostí a v různém stavebnětechnickém stavu, nebytové a komerční prostory, hotely, penzióny, apartmány, kancelářské budovy, ale i třeba průmyslové areály, obchodní centra, logistické areály a haly a taky více či méně rozsáhlé pozemkové celky určené k výstavbě prakticky čehokoliv.

Smyslem a ambicí těchto stránek a zároveň našim záměrem je snaha nastavit diskrétnímu prodeji nemovitostí jakýsi řád a pravidla, díky kterým by se právě tento způsob prodej sjednotil a zpřehlednil. Díky čemuž by došlo k jednoznačnému zefektivnění tohoto způsobu prodeje nemovitostí. Pokud je cokoliv vyjímečného a exkluzivního, což nepochybně tento segment realitního trhu zcela určitě je, tak by se mu přece měla adekvátně věnovat i patřičná pozornost. Udělat adekvátní a především profesionální prezentaci této nemovitosti, tzn. profesionální fotografie, videoprohlídku, 3D půdorysy pro lepší orientaci, zpracovat pravdivě veškeré potřebné údaje a informace k dané nemovitosti, prostě zajistit vše potřebné pro potencionálního investora. Na základě objektivních údajů a zkušeností v tomto segmentu realitního trhu pak jednotlivé typy těchto nemovitostí co nejpřesněji a především reálně nacenit. Následně je pak již jakákoliv taková nemovitost připravena k prodeji. Až teda na jeden podstatný detaill, je totiž potřeba najít toho pravého partnera, který se o to vše postará. A to především s citem pro diskrétnost, profesionalitu a osobní přístup, a co víc, s patřičnými zkušenostmi a množstvím kontaktů na ty "správné lidi".

Mohu s naprosto čistým svědomím a klidným srdcem prohlásit, že naše společnost vše výše uvedené zcela jistě naprosto a beze zbytku splňuje. Již dlouhá léta se pohybuji mj. i v prostředí právě tohoto "diskrétního" prodeje nemovitostí a po celou tu dobu se marně snažím v něm zorientovat. Přišel jsem na to, že tuto činnost by měl zcela jistě vykonávat někdo, kdo jí naprosto věří a dělá vše pro spokojenost všech zúčastněných, to vše navíc s pokorou, upřímností a s otevřeným srdcem. Ti, kdo minimálně vše toto postrádají, dle mého názoru nemají v realitní branži obecně co dělat. Tyto stránky jsou prakticky výsledkem mé zhruba 9leté práce. Čerpal jsem ze svých letitých a opravdu bohatých zkušeností, ale i ze zkušeností těch zkušenějších a snažil jsem se, aby tyto stránky daly základ právě tomu, po čem minimálně diskrétní prodej nemovitostí volá už dlouhou dobu - profesionalitě, cílenému zaměření na klienta a osobním přístupu.

Tyto stránky slouží k prezentaci veřejných i neveřejných, tzv. diskrétních nemovitostí jak na tuzemském realitním trhu, tak i pro zahraniční investory (Rusko, Ukrajina, Čína, Vietnam, Evropa, USA aj.). Všechny nemovitosti zde uvedené jsou a budou vždy prověřené a s přímým pověřením od majitelů, popř. jimi zmocněnými osobami a zároveň pravidelně aktualizované. Přístup do neveřejné, tzv. disrkrétní části těchto stránek je určen pro konkrétní zájemce a investory a bude jim umožněn pouze po jejich registraci. Toto opatření záměrně bude znemožňovat přístup všech již zmiňovaných "zprostředkovatelů" a díky tomu se tyto všechny nemovitosti dostanou opravdu jen k přímým investorům. Ne každému registrovanému zájemci bude přístup do neveřejné části umožněn. Přístup bude umožněn pouze následně prověřeným zájemcům z řad opravdu reálných a vážných zájemců.

Cílem těchto stránek je zde nabízet opravdu vyjímečné nabídky, jinde neprezentované a vždy se zárukou jejich aktuálnosti, prověřenosti a reálné prodejní ceny. Nechceme sloužit jen jako nástroj pro zájemce-investory, ale rovněž taky pro zájemce-prodávající, kteří se rozhodli svoji výjimečnou nemovitost prodat, ale s ohledem na reálný stav na našem realitním trhu se toho obávají.

Zároveň provádíme i zcela nezávaznou a nezávislou konzultační a poradenskou činnost v oboru realit, stavebnictví, financích a investicích. Zajišťujeme obchodní a investiční příležitosti nejen v ČR, ale i v zahraničí, zastupujeme tuzemské i zahraniční investory, investiční fondy a jsme zároveň zakládajícími členy česko-ukrajinského centra na Ukrajině.

Budeme se na Vás těšit, pomozte nám zkultivovat ten náš realitní trh.

Praha

Na Veselí 825/3
Praha 4 - Nusle  
  +420 222 981 972
  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.