Příležitosti k investování

Dobře zvolená investice je cestou k finanční svobodě. Investice výrazně pomohou s dlouhodobým udržením nastavené životní úrovně.

Jsme sice nově založená společnost, ovšem s bohatými a dlouholetými zkušenostmi v oblasti realit, financí, investic a business developmentu. V dnešní době je na trhu s investicemi spousta příležitostí, kam investovat své peníze. Orientovat se v oblasti investičních příležitostí je v současné době dosti složité. Rozhodli jsme se proto nabídnout možnost jak se s maximální komplexností v této oblasti orientovat. Investovat lze do různých nástrojů, a to s ohledem na míru podstupovaného investičního rizika, investiční časový horizont (krátkodobý, střednědobý a dlouhodobý) a očekávaný výnos. V každé z investičních příležitostí jsme schopni Vám zajistit komplexní služby od A do Z – od stanovení investiční strategie, přes výběr konkrétního investičního nástroje, jejich diverzifikaci až po jejich vzájemné zkombinování.

Navrhneme Vám investice a spoření pro splnění Vašich životních plánů a cílů:

 • spoření na studia dětem a vnoučatům
 • dřívější doplacení závazků, hypoték a úvěrů
 • udržení životního standardu i v důchodovém věku
 • nákup nemovitosti na bydlení, nemovitost na pronájem, nové auto, dovolená a další Vaše plány a cíle
 • investice jako nástroj pro vytvoření pravidelného nezávislého příjmu - renty
 • pomůžeme Vám najít správnou investiční strategii, která bude odpovídat Vašim potřebám a cílům

 

Pomůžeme i Vám investovat mj. v následujících oblastech:

 • Nemovitosti – rezidenční, komerční (činžovní domy, hotely, penziony, administrativní budovy, komerční objekty, obchodní prostory, nákupní centra, developerské projekty, logistické centra apod.), v ČR i v zahraničí;
 • Finanční produkty - spořící a termínované účty, investice do podílových fondů, investice prostřednictvím finančních robotů apod.;
 • Komodity – investiční zlato, stříbro, průmyslové drahé kovy, investiční diamanty, zemědělské komodity apod.;
 • Starožitnosti – sbírky umění (originální obrazy, šperky, šperkařské výrobky aj.), veteráni (auto, moto) apod.;
 • Alternativní nástroje – investice do IT technologií, reklamy, účast na různých investičních projektech apod.

Především v oblasti realit se pohybujeme zhruba 9. rokem, kdy jsme po celou tu dobu byli ve velice úzkém kontaktu s realitním trhem, a to jak v oblasti rezidenčních nemovitostí, tak i v oblasti komerčních a investičních nemovitostí. Pracujeme vždy s naprostou profesionalitou a s osobním přístupem ke každému klientovi, bez ohledu na to, o jaký typ nemovitosti se jedná. Realitních kanceláří je po celé České republice na můj vkus až příliš mnoho, obzvláště když se za realitní kancelář považují mnohdy i tzv. garážové realitky pouze s jedním makléřem-majitelem. Tyto "realitky" pak logicky nemohou rozsahem a kvalitou svých služeb konkurovat větším realitním kancelářím, proto v rámci konkurenčního boje přistupují ke klientům s tím, co je většinou mnohdy nejvíce zajímá - na nízké provize !!! Ne vždy je ovšem výše (či níže) provize realitní kanceláře pro klienta to podstatné a rozhodující, klienta už dnes zajímá daleko více rozsah a komplexnost služeb jednotlivých realitních kanceláří a především jejich kvalita a profesionalita.

Stejným způsobem to bohužel funguje i v oblasti financí, v níž se pohybuji již od roku 1998. V dnešní době je obrovské množství různých finančních poradců a konzultantů, kteří Vám zaručeně poradí jak nejlépe naložit se svými penězi. Naše společnost disponuje odborníky a specialisty v různých oborech, kteří jsou zároveň zkušenými profesionály a přistupují ke každému klientovi individuálně a se záměrem uspokojit jeho požadavky a potřeby, nikoliv potřeby svoje, tzn. že neposkytují klientům nabídky investic, které jsou ohonorovány vyšší provizí na úkor profitu pro klienta.

Staráme se o to, aby naše služby byly opravdu exkluzivní a na vysoké úrovni a aby se k nám klienti vraceli a doporučovali nás dále, jelikož jenom tak to má totiž dneska smysl dělat. Navíc je toto i naše filosofie, kterou se snažím předávat svým kolegům, jelikož přesně s takovým přístupem já celou tu dobu s klienty pracuju a výsledkem toho jsou právě spokojeni klienti, kteří se na mě s důvěrou i po letech obracejí nebo mě doporučují svým známým a blízkým.

Našim cílem je spokojený klient, pro kterého se třeba staneme i součástí jeho života, stejně jako např. jeho praktický lékař, zubař, rodinný právník nebo třeba automechanik. Poskytujeme komplexní služby na míru každému klientovi individuálně, podle jeho potřeb a požadavků. Samozřejmostí je naše profesionalita a diskrétnost, jelikož to bez ní ve světě investic a financí určitě nejde.

V současnosti jsou „nejdražšími penězi“ ty vlastní…úspory, peníze z prodeje nemovitostí či movitého majetku, z dědictví apod. Proč tyto peníze nechat volně ležet nebo je mít uloženy pouze na běžných účtech, když Vám můžou vydělávat a zvyšovat tak Vaší životní úroveň. Nemusíte ale mít statisíce nebo milióny, abyste mohli využít našich služeb. Naše služby jsou sice exkluzivní, ale jsou pro všechny, bez ohledu na výši jejich majetku, postavení či příjmů. Nečekejte proto až Vaše úspory utratíte, ale obraťte se na nás co nejdříve. Rádi Vás provedeme světem financí a investic a poradíme Vám jak i z mála získat co nejvíce.

 

Praha

Na Veselí 825/3
Praha 4 - Nusle  
  +420 222 981 972
  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.